Notebook,Laptop Tamiri,Onarımı

icerikResimler/757586529_119829.jpgTüm Notebooklarınız ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk günki gibi kullanabileceksiniz.. 

Marka bağımsız olarak,uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla sizlere her zaman kaliteli,hızlı,düşük maliyetli ve en iyi hizmeti vermeyi kendimize borç biliriz.Uzman ekibimiz ofisimize geldiğiniz anda sizinle ilgilenip sorununuz ile ilgili bilgi alıp cihazınızı analiz yaparak yapılması gereken işlemleri size bildirmektedir.Teknik servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş veya kullanıcı hatası sonucu meydana gelen sorunlara bakmaktadır. Asus, Toshiba, Acer, Sony, Dell, Samsung, Hp, Packard Bell, MSI, Lenovo, Casper, Fujıtsi Simens, Aidata, Vestel, ve diğer tüm marka notebook tamir işlemlerini yapmaktayız.Ekran kırılmaları, ekrana görüntü gelmemesi, ekranın 6 ya bölünmesi, sıvı teması, menteşe tamiri, yere düşürme, şarj aleti ve batarya değişimi, chipset tamiri genelde yapılan işlemlerdir.Yapılan tüm işlemler kayıt altında tutularak garanti süresinde aynı sorun ile gelen ürünlere ücret alınmadan tekrar yapılmaktadır. 

Notebook Anakart Tamiri, Notebook LCD Ekran Değişimi, Notebook Klavye Değişimi, Notebook Chip Değişimi, Notebook Ekran Kartı Değişimi, Notebook Ram Değişimi, Notebook Menteşe Değişimi, Notebook Hardisk Değişimi, Notebook Power Jack Değişimi, Notebook DVDROM değişimi, Notebook Kasa Değişimi, Notebook Bios Programlama